pro nerušený komfort a bezpečí

Naše společnost je smluvní partner společnosti
AOK Led Light co. Ltd.
a jsme přímým dovozcem jejich produktů na trh
v České Republice.

Naše produkty vynikají vysokou měrnou efektivitou, kvalitními zdroji, špičkovou optikou od Mitsubishi a LED čipy renomovaných výrobců jako Lumileds nebo Osram.

Odhad nikdy nestačí!

Světelný design je zásadní

Zakládáme si na precizním zpracování fotometrických dat a proto návrh osvětlení nikdy neřešíme pouhým návrhem úseku dle zatřídění komunikace, ale vždy jdem cestou návrh do celkové situace v měřítku. Zároveň tak připravíme nezbytné podklady pro celkový elektroprojekt. Dosáhneme tak naprosto přesného výsledku, který nebude vyžadovat žádné další zásahy při a po instalaci.

Normy a dotace

V případě instalací na dotační tituly navrhujeme veškeré VO dle příslušných norem a ustanovení. Velmi často se ale setkáváme se situací, kdy města a obce požadují pouze výměnu svítidel na stávající infrastrukturu. V takovém případě jsme schopni zmapovat situaci tak, že navrhneme řešení a produkty, které normám buď plně vyhovují, nebo se jim snaží maximálně přiblížit.
V případě potřeby klienta jsme připravení zpracovat veškerou dokumentaci potřebnou k vyřízení dotačních titulů a jiných státních podpor. Vše od nás dostanete "na mašličkách" rovnou na stůl.

Technologie

Moderní éra veřejného osvětlení nám přináší nejen významnou úsporu energie, ale také větší flexibilitu a efektivitu díky pokročilým LED čipům a inovativním bezdrátovým řešením. Naše LED svítidla jsou vybavena špičkovými čipy, které poskytují vysokou svítivost a dlouhou životnost. Ovládání našeho veřejného osvětlení je dále zjednodušeno díky moderním bezdrátovým řešením. Můžeme implementovat technologie jako AstroDIM nebo ZHAGA a mnoho dalších. Tato řešení nejen zvyšují efektivitu, ale také umožňují rychlé reakce na různé situace.

Vše v balíčku a "na mašličkách".

špičkové produkty

pasportizace, dokumentace

detailní projekt fotometrie

systémy autonomního řízení

instalace přímo od nás

komfort a bezpečí na cestách

Efektivita je zásadní

LED svítidla jsou klíčem k efektivnímu a úspornému osvětlení na ulicích, silnicích a komunikacích. Jeho technologie zahrnuje výrazně nižší spotřebu energie než dříve používané zdroje světla, což logicky vede ke snížení provozních nákladů.Tyto úspory nejsou prospěšné jen pro města a podniky, ale také pro životní prostředí.

Naše LED svítidla nabízejí vysokou svítivost, spoustu možností ovládání, stmívání a autonomního řízení pro dokonale komfortní a rovnoměrné osvětlení veřejných prostor. To je zásadní pro zvýšení bezpečnosti a viditelnosti na silnicích a ulicích, a to i za špatných povětrnostních podmínek.

Díky tomu vám naše osvětlení umožní dosáhnout výrazně bezpečnějšího a přívětivějšího veřejného prostoru pro obyvatele i návštěvníky vašeho města nebo obce.

Teplota chromatičnosti

Teplota chromatičnosti má vliv na životní prostředí a živočichy. Naše společnost si je vědoma tohoto významu a nabízí vám možnost volby teploty chromatičnosti, která je šetrná k okolí.

Různé teploty chromatičnosti mohou mít odlišný vliv na noční faunu a flóru, a proto nabízíme možnost vybrat takovou teplotu, která minimalizuje negativní dopad na okolí. Tím vám pomáháme dosáhnout harmonického osvětlení, které respektuje životní prostředí a živé organismy, a současně plní svou funkci bezpečného veřejného osvětlení.

tak vidíš...